Днями в спортивному комплексі ЖДЮСШ «Авангард» відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків і молоді. Команди з семи областей України та м. Київ змагалися за звання чемпіонів України у трьох вікових групах у семи видах програм.

За словами президента Федерації Житомирської області зі спортивної аеробіки та фітнесу Оксани Степанюк, усі спортсмени Житомирської області показали максимально високі результати на змаганнях такого рівня, про що засвідчує кількість призових місць: 15 золотих медалей, 6 срібних, 7 бронзових. «Такий результат ми маємо завдяки злагодженій роботі усього тренерського складу», — наголошує Оксана Степанюк.

ЖДУ ім. І. Франка представляли дві студентки факультету фізичного виховання і спорту – Семеній Валерія (11 група) та Матвейчук Крістіна (22 група, заочне відділення). У віковій категорії — молодь, вид програми — групи дівчата разом із вихованками ЖДЮСШ «Авангард» вибороли золоті нагороди. Також ще 3 золоті медалі отримала Семеній Валерія у змішаних парах разом із Сапроновим Миколою, у трійках разом з Мохорт Олександрою, Долгіх Анастасією, а також в індивідуальних вправах. Матвейчук Крістіна в індивідуальних вправах стала другою, а третьою – киянка Назаренко Анна.

Наступний старт для дівчат — етап Кубку світу 2-5 травня м. Боровець (Болгарія) та студентські ігри — 12 травня 2015 р.

За інформацією ЖДУ ім.І.Франка