Традиційно в останню неділю квітня у комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбувається конкурс-захист учнівських проектів. Так, нещодавно школярі презентували чимало цікавих і захопливих проектів. Проектна діяльність у сучасній школі дає можливість сформувати життєво компетентну, соціально мобільну, конкурентоспроможну особистість.

Призові місця отримали екологічні проекти «Збережемо Рось для нащадків», «Чисті джерела Володарщини» та «Прикрасимо шкільне подвір’я», у яких діти відобразили результати досліджень та свій внесок у збереження природи рідного краю.

Патріотично-краєзнавчий проект учнів 10 класу «Пам’ятати заради майбутнього» містив не тільки цікаву інформацію, а й багато фотоматеріалів про Другу світову війну.

Учні 8 класу показали високий рівень обізнаності з теми «Мобільний телефон – друг чи ворог?» та створили пам’ятку для користувачів сучасним телефоном.

Створюючи обереги, учні 7 і 9 класів поринули у минуле українського народу та захистили творчі роботи «Лялька-мотанка» та «Великодні обереги».

Молодші школярі презентували проекти «Годівничка для пташок», «Учись добро творити з юних літ», «Витинанка» та «Обережно: перерва». Учнівські проекти поєднали навчанням з життям.

За інформацією департаменту освіти і науки КОДА