Міська влада підтримала патріотичну акцію «Мак пам’яті» з вшанування ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни у рамках Всеукраїнської акції «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час передачі символу пам’яті та перемоги – «квітку маку» депутатам Київської міської ради.

«Міська влада сприяє розвитку лідерського руху в столиці, розуміючи, що молодь – це майбутнє України, майбутнє нашого міста. Тож сьогодні ми підтримали патріотичну акцію «Мак пам’яті», під час якої старшокласники передали символи пам’яті та перемоги депутатам Київради. Дуже приємно, що молодь ініціює та долучається до таких акцій, бо сьогодні кожен з нас переосмислює всі події, які відбувалися під час війни, і розуміє, що треба шанувати пам’ять про тих, хто зберігає мирне небо над нашими головами, жертвуючи своїм життям», – сказала заступник голови.

Також вона зауважила, що зараз, аналізуючи події, що відбувалися під час Другої світової війни, для нас важливо змінити формат відзначення 9 травня, зламавши стереотипи та міфи радянської пропаганди.

«Насамперед ми низько вклоняємося ветеранам війни, яких залишилося серед нас, на жаль, не так багато, та вшановуємо пам’ять усіх загиблих співвітчизників, які боролися з нацистським режимом чи стали його жертвами. Водночас ми маємо вшанувати пам’ять загиблих під час нинішніх військових дій на території України. Нехай цей день справді стане днем примирення і днем перемоги, перемоги добра над тим злим, що нависло сьогодні над нашою країною», – додала Ганна Старостенко.

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА