29 квітня 2015 року в Координаційному центрі інформаційно-комунікаційних технологій було проведено методичну нараду на тему: “Електронний запис до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва”.

Працівники районних управлінь освіти, відповідальні за організацію роботи у дошкільних навчальних закладах автоматизованої системи “Електронний дитячий садок”, та співробітники Департаменту обговорили питання організації онлайн-консультування батьків із питань електронного запису в районних управліннях освіти.

Також обговорювались шляхи забезпечення стабільного функціонування системи.

На сьогодні можливість вибору одночасно п’яти пріоритетних дитсадків призводить до перевантаження системи у 10 % дошкільних навчальних закладів. У разі збереження наявного темпу внесення нових записів це може призвести до повного блокування роботи системи вже наприкінці 2015 року.

Тому після обговорення з відповідальними за роботу системи було прийнято рішення тимчасово обмежити одночасний вибір кількох закладів до одного пріоритетного дитсадка з можливістю батьків у будь-який час змінити пріоритетний садочок на інший.

Наразі Департамент освіти і науки, молоді та спорту проводить консультації щодо  цього питання.

Зазначимо, що записи у електронній системі до травня 2015 року змінені не будуть і вибір 5 садочків для них буде збережено.

За повідомленням департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА