Днями в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся концерт «Дивосвіт пісенної магії», яким мистецько-педагогічний факультет університету розпочав широкомасштабну благодійну акцію «Мистецтво заради миру!».

Мистецький захід зібрав у актовій залі ВНЗ шанувальників вокального мистецтва не лише університету, а й міста. Кожен вокальний номер викликав масу емоцій та переживань. Лунали народні та авторські пісні, хіти сучасної української та зарубіжної естради, жартівливі й сумні композиції, патріотичні й про вічні почуття. Учасники концерту – студенти-вокалісти, інструменталісти та хореографи – створили неповторну атмосферу свята. Пісні про матір, батьківщину, війну  змушували глядачів плакати і водночас наповнювали душі відчуттям високого мистецтва.

Фінальна патріотична пісня Тараса Петриненка «Україна» об’єднала учасників і глядачів концерту.

Наприкінці заходу організатори (кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін, завідувач – Дмитро Балдинюк) закликали всіх присутніх долучитися до збору коштів, що будуть спрямовані на потреби бійців АТО і тих, хто постраждав внаслідок воєнних подій на сході України.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу