2 квітня 2015 року на базі середньої загальноосвітньої школи № 20 м. Сєвєродонецька відбувся обласний інструктивно-методичний семінар “Про підсумки 2014 – 2015 навчального року, підготовку до ДПА та ЗНО з природничо-математичних дисциплін”. На семінар були запрошені керівники методичних об’єднань учителів математики, фізики, хімії, інформатики, біології, географії, економіки та методисти методичних кабінетів, які опікуються зазначеними предметами.

На семінарі були присутні та виступили з доповідями проректори з науково-педагогічної роботи Луганського ОІППО Юрій Стецюк та Сергій Жерліцин.

Юрій Стецюк розглянув особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року та відповів на запитання присутніх щодо регіональних аспектів проведення ЗНО в Луганській області.

Сергій Жерліцин проаналізував результати ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із природничо-математичних дисциплін. Цікавою була інформація про рейтинги міст і районів, шкіл і вчителів Луганської області, які підготували призерів олімпіад.

На семінарі також були розглянуті питання: “Про завершення 2014 – 2015 навчального року та підготовку до ДПА” (методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Лариса Стецюк), “Аналіз підручників для 7 класу за новим Державним стандартом базової і  повної загальної середньої освіти” (методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Ярослава Коваленко).

Значну увагу було приділено також актуальним питанням роботи кафедри  природничо-наукових дисциплін і методики їх викладання в наступному  2015 – 2016 навчальному році (із доповідями виступили методисти кафедри Любов Бондар та Олексій Іванов).

Під час заходу було презентовано досвід роботи експериментального закладу регіонального рівня КЗ “Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8”. Презентацію провела заступник директора з НВР закладу О. Л. Касатова.

На завершення роботи обласного семінару було підбито підсумки та вручено подяки Департаменту освіти і науки вчителям природничо-наукових дисциплін, які підготували призерів олімпіад, та подяки Луганського ОІППО за плідну співпрацю вчителів області з інститутом. Подяки вручила завідувач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Олена Буряк.

Луганський обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу