У весняному етапі Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу «Колосок – 2015», що проводився 24 квітня, взяли участь 25 954 учні 1 – 11 класів більшості загальноосвітніх навчальних закладів районів і міст обласного значення Львівської області.

Із них: 6 564 – учні 1-2 класів, 6 711 – учні 3-4 класів, 5 312 – учні 5-6 класів, 4 633 – учні 7-8 класів і 2 734 – учні 9-11 класів.

Зазначимо, що загалом у конкурсі взяли участь 194 970 учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Найбільше учасників було із Львівської області.

Тематика завдань конкурсу «Колосок – весняний – 2015»: «Я – читач», «Топоніми», «Астроніми», «Моя екооселя». Організатори розмістили на сайті kolosok.org.ua необхідні запитання та матеріали для підготовки. Готуючись до конкурсу, учні довідались зі сторінок журналу «Колосок» і газети «Колосочок» про етимологію географічних і астрономічних термінів, а також про засади екологічного способу життя. Тематична категорія «Я – читач» покликана заохотити дітей до уважного читання й осмислення запропонованих до ознайомлення матеріалів, вона адресована учням 1-6 класів, адже саме в цьому віці в дітей формуються навички майбутнього читача.

Як зазначили організатори конкурсу, інноваційний педагогічний проект «Колосок» має комплексну структуру. До нього належить не лише Міжнародний природничий конкурс «Колосок», а й журнал «Колосок», газета «Колосочок», серія книг «Бібліотечка «Колоска», командні ігри «Інтелект-шоу «Колосок», літня природнича школа та природнича гра «Kolosok-online». Усі вони покликані допомогти дитині знайти баланс у процесі використання традиційних і новітніх джерел інформації, відродити традиції читання, підживлювати інтерес дитини до природничих дисциплін, підвищити її мотивацію до навчання та створити для неї ситуацію вибору і успіху.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу