Благодійна організація Save the Children опублікувала рейтинг країн світу, сприятливих для материнства, йдеться на сайті організації.

Усього в рейтингу 179 країн. Перші три місця посіли Норвегія, Фінляндія та Ісландія.

Найкращий показник із країн колишнього СРСР у Білорусі, що знаходиться на 25 місці рейтингу, а Росія посідає 56 місце. Найгіршою країною для материнства визнана Сомалі.

Save the Children (швед. R?dda Barnen «Врятуймо дітей») — міжнародна неурядова організація, що надає допомогу і підтримує дітей у країнах, що розвиваються. Організація була заснована у 1919 році у Великій Британії у відповідь на трагедію Першої світової війни з метою покращення життя дітей за рахунок поліпшення освіти, охорони здоров’я та економічних можливостей, а також надання надзвичайної допомоги у разі стихійних лих, війни та інших конфліктів. Сьогодні існує 29 національних організацій «Врятуймо дітей», що входять до Міжнародного альянсу «Врятуймо дітей» — глобальної мережі некомерційних організацій, які надають підтримку місцевим партнерам у більше ніж 120 країнах світу.

Організація сприяє наданню більших прав для молоді, особливо шляхом застосування Декларації прав дитини ООН. Члени Альянсу координують надання допомоги у надзвичайних ситуаціях, захищаючи дітей від наслідків війни та насильства.

Останнім часом організація запустила програму з надання якісної освіти восьми мільйонам дітей, які живуть у країнах, схильних до частих збройних конфліктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *