Не вщухають пристрасті навколо Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та його ректора. Так, Інформаційно-аналітичний центр ПолтНТУ  знову надіслав нам для оприлюднення матеріал зі зборів трудового колективу, де освітяни підтримали ректора  університету Володимира Онищенка.
Нагадаємо, що в Інтернеті та на телебаченні набули поширення кілька аудіозаписів із непатріотичними висловлюваннями, які приписують ректору Полтавського національного технічного університету Володимиру Онищенку. Міністерство освіти і науки України звернулось до правоохоронних органів із проханням надати відповідну правову оцінку щодо цього. А міністр Сергій Квіт запросив в уряду дозвіл на перевірку ПолтНТУ, адже сьогодні діє мораторій на перевірки навчальних закладів.

Водночас відбулось кілька мітингів на захист Володимира Онищенка за участі представників науково-педагогічного і студентського колективів – біля Міністерства освіти і науки України та Полтавської ОДА. Крім того, на сайті ПолтНТУ було оприлюднено відкритого листа до міністра освіти і науки, в якому колектив університету пообіцяв відстоювати свою позицію всіма законними методами.

Офіційна позиція колективу
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
щодо повної підтримки ректора Володимира Онищенка
(подаємо без купюр. – Ред)

Багатотисячний трудовий колектив університету обурений діями сторонніх осіб, які в черговий раз безпідставно намагаються принизити ділову репутацію університету, честь і гідність керівництва й ректора Володимира Онищенка.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 29 квітня 2015 року були проведені збори трудового колективу. Їх учасниками відмічено позитивну динаміку розвитку університету,  який за результатами своєї діяльності серед 300 ВНЗ України займає 16 місце у міжнародному рейтингу університетів Webometrics. Лідерські позиції університетом досягнуто завдяки плідній праці всього  колективу університету під керівництвом професора Володимира Онищенка.

У ході зборів не оминули і питання поширення в мережі Інтернет аудіофайлів, що містили нібито записи розмов ректора.

З цього приводу ректор повідомив, що у Полтаві створена група людей, одержима метою спотворити і дискредитувати рейтинг ПолтНТУ та його безпосереднього керівника, задля призначення на місце ректора підконтрольної їм особи. Для цього вони вдалися різного роду фальшуванням, серед яких і створення зазначених фіктивних аудіофайлів.

Через такі неправомірні дії Онищенко В.О. звернувся до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочину стосовно нього. Наразі слідство встановлює осіб, котрі причетні до виготовлення та розповсюдження сфальсифікованих записів.

У ході обговорення учасники засідання, члени трудового колективу університету висловили повну довіру ректору Володимиру Онищенку та підтримку в його подальшій діяльності, спрямованій на розвиток ПолтНТУ.

Колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вирішив звернутися до центральних органів влади з проханням припинити втручання сторонніх осіб у діяльність університету, що триває вже більше року і заважає стрімкому та невпинному розвитку престижного вищого навчального закладу.

 

Секретар зборів трудового колективу, 
доктор економічних наук Ірина Брижань

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *