Четверті Всеукраїнські змагання з плавання серед дітей з обмеженими можливостями відбулися в спортивному комплексі «Zinedine», що в Ужгородському районі.

Під час відкриття начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Денис Ман привітав усіх учасників змагань і сказав: “Спорт інвалідів завжди є одним із важливих пріоритетів роботи управління у сфері спорту. Для всіх нас ви є взірцем боротьби над собою і еталоном справжньої спортивної боротьби. Цей турнір є важливим для нас, і ми раді, що він є міжнародним”.

Свято відбулося з ініціативи Закарпатського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт” (керівник Андрій Чегіль) і Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова Лизанець Олександр) за підтримки заступника Ужгородського міського голови Шафаря Ярослава Васильовича, депутата Ужгородської міської ради Бобіти Віктора Амброзійовича, ПАТ «Приватбанк», ЗПГ «Закарпатська продовольча група», ТОВ «Фава-технікс» та інших спонсорів і благодійників.

На два дні до Закарпаття з’їхалися діти з більшості областей України, які мають вади опорно-рухового апарату, слуху, зору. Ну і, звісно, брали участь у турнірі юні ужгородці. Загалом понад 100 учасників. За словами голови Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександра Лизанця, дітям з особливими потребами обов’язково потрібні додаткові старти. “Адже що більше вони беруть участь у подібних змаганнях, бачать, що можуть такі ж дітки, як вони, то більше стимулу з’являється у них, вони бачать, до чого їм прагнути. Завдання спорту інвалідів – не просто реабілітація, головний сенс – це спорт, і спорт великих досягнень,” – наголосив Олександр Михайлович.

За інформацією департаменту молоді та спорту Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *