Нещодавно в місті Біла Церква на території санаторію «Діброва» відбувся профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід “Місто професій”. Його мета – дати можливість кожній дитині спробувати себе в різних професіях.

Ініціатором проекту є Міжнародний діловий журнал «Community». Організаторами імпровізованого містечка стали управління МНС і МВС міста Білої Церкви, активні представники бізнесу, вищі навчальні заклади.

Захід відвідали 3 500 дітей Білої Церкви та району.

На відкритих майданчиках були представлені такі професії, як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАІ, лінгвіст, співак, лікар, соціальний працівник, криміналіст, актор, тренер дзюдо, фітнес-тренер, організатор свят та інші.

При вході кожна дитина отримала паспорт мешканця міста, який давав їй можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей кожен «робітник» виконував свої професійні обов’язки, за що отримував заробітну плату у валюті міста. Витратити «гроші» діти могли в крамниці солодощів та подарунків.

Захід був цікавий не тільки для дітей, а й для дорослих, оскільки дав змогу ближче познайомитися з роботою фахівців служб, які дбають про здоров’я, безпеку, соціальний захист та змістовне дозвілля кожного з нас.

image002

За повідомленням департаменту освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *