Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України нещодавно на базі фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради відбулася ХХІ Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики «Турнір чемпіонів».

Організатором олімпіади є Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Департамент освіти Вінницької міської ради, Вінницький національний технічний університет, фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради. Змагання з першого року його заснування проходять під патронатом депутата Верховної Ради Олександра Домбровського.
Участь в урочистому відкритті взяли заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк та ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.
Вітаючи присутніх, Людмила Щербаківська зазначила: «Дуже приємно, що турнір чемпіонів проходить саме на Вінниччині. Адже участь у ньому беруть майбутні науковці, лауреати премій з фізики, математики, інформатики, які приїхали виборювати перемогу та показати свої знання зі всієї України».
Заступник голови облдержадміністрації зазначила: «На моє переконання, за 21 рік існування “Турнір чемпіонів” зарекомендував себе, як захід, що робить вагомий внесок у становлення та розвиток інтелектуальної еліти не лише в межах України але й за її теренами».
З вітальним словом до учасників заходу звернувся й Ігор Івасюк. Він зауважив, що з року в рік рівень обізнаності учасників олімпіади зростає. Це робить змагання ще цікавішим і непередбачуванішим.
Нагадаємо, що проведення таких змагань започаткував заслужений вчитель України, почесний громадянин міста Вінниці Юрій Пасіхов.

Загалом у змаганнях брали участь 16 команд провідних ліцеїв і гімназій науково-природничого профілю України, учні яких традиційно досягають найвищих результатів у 4 етапі Всеукраїнських олімпіад із математики, фізики та інформатики.

Учасники змагань більше півтори сотні зошитів списали за три дні. Три ночі не доспали учасники журі, аби визначити найсильніших у цьому інтелектуальному багатоборстві. Так, абсолютним чемпіоном цьогоріч стала команда Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія”.

РЕЗУЛЬТАТИ ХХІІ ТУРНІРУ ЧЕМПІОНІВ

1. АСМ-олімпіада

ІІІ місце – команда “Netoi.org.ua’ers” комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області”.

ІІ місце – команда “Шиш_Ко” Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області.

І місце – команда “UPML_GGWP” Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2. ЮНІОРИ (особисті)

ІІІ місце з математики – учень 9 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Решетніков Всеволод.

ІІІ місце з математики – учениця 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ян Аліна.

ІІІ місце з фізики – учениця 9 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145 Димура Софія.

***

ІІ місце з фізики – учень 8 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Марецький Дмитро.

ІІ місце з інформатики – учениця 8 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області Швайко Софія.

***

І місце з математики – учень 9 класу Русанівського ліцею  м. Києва  Кравченко Євген.

І місце з фізики – учень 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Брагинець Олександр.

І місце з інформатики – учень 9 класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Башук Олексій.

***

ІІІ місце з інформатики, ІІІ місце у комплексному заліку –  учениця 9 класу закладу “Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради” Щербіна Марія.

ІІ місце з математики, ІІІ місце у комплексному заліку –  учениця 8 класу комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області” Гарбузова Аліна.

ІІ місце з фізики, ІІ місце у комплексному заліку –  учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Щерба Максим.

***

ІІ місце з математики, І місце з фізики, ІІІ місце з інформатики, ІІ місце у комплексному заліку –  учень 8 класу комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області” Вепрік Микита.

І місце з математики, ІІІ місце з фізики, І місце з інформатики, І місце у комплексному заліку –  учень 8 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області Коваль Ілля.

І місце з математики, І місце з інформатики, І місце у комплексному заліку –  учениця 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Здановська Юлія.

3. СТАРША ЛІГА (особиста першість)

ІІ місце з інформатики – учень 11 класу комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області” Шевченко Ілля.

ІІ місце з інформатики – учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Казьмін Євген.

І місце з математики – учень 10 класу комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області” Сердюк Максим.

І місце з математики – учениця 11 класу Вінницького технічного ліцею Вінницької міської ради Корчемна Вікторія.

І місце з фізики – учень 10 класу комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області” Ніколаєнко Олександр.

І місце з фізики – учень 11 класу Рішельєвського ліцею м. Одеса Рашковецький Михайло

І місце з фізики – учень 11 класу комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області” Жиленко Тарас.

ІІІ місце у комплексному заліку – учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради Черкаської області Борзяк Андрій.

І місце з математики, ІІ місце у комплексному заліку – учень 11 класу закладу “Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради” Зуєв Антон.

І місце з інформатики, І місце у комплексному заліку – учень 10 класу Харківського навчально-виховного комплексу    № 45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області Мінаков Станіслав.

4. СТАРША ЛІГА (командний залік)

ІІ місце з фізики – команда Рішельєвського ліцею м. Одеса.

ІІ місце з математики, ІІ місце з інформатики – команда Вінницького технічного ліцею Вінницької міської ради.

***

ІІІ місце з інформатики, ІІІ місце у комплексному заліку – команда Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ІІ місце з математики, І місце з фізики, ІІ місце у комплексному заліку – команда комунального закладу “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області”.

І місце з математики, ІІІ місце з фізики, І місце з інформатики, І місце у комплексному заліку – команда Харківського навчально-виховного комплексу № 45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *