В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувається широкомасштабна благодійна акція «Мистецтво заради миру». В її рамках відбулися такі мистецькі заходи, як «Дивосвіт пісенної магії» і танцювальний марафон «Ми – українці!».

Учасники вокального концерту – студенти-вокалісти, інструменталісти та хореографи – створили неповторну атмосферу свята. У виконанні студентів мистецько-педагогічного факультету лунали народні та авторські пісні, хіти сучасної української та зарубіжної естради, жартівливі й сумні композиції, патріотичні й про вічні почуття. Особливо емоційними були пісні про матір, Батьківщину, війну, що змушували глядачів не стримувати сліз. А фінальна патріотична пісня Тараса Петриненка «Україна» об’єднала і учасників, і глядачів концерту. Організатори заходу «Дивосвіт пісенної магії» (кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін, завідувач – Дмитро Балдинюк) перерахували зібрані кошти на потреби бійців АТО.

Не менш грандіозним і хвилюючим був танцювальний марафон «Ми – українці!». Автор ідеї, сценарист та режисер заходу, викладач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Гекалюк залучила студентів усіх факультетів університету до мистецтва танцю задля благочинної мети.  Наставниками танцівників-аматорів виступили студенти-хореографи, які допомогли зробити кожен із представлених номерів професійним та по-особливому неповторним.

Кількагодинна мистецька програма, приурочена до Міжнародного дня танцю, стала справжнім святом енергії, грації та патріотизму.

Підготовлені флешмоби демонстрували студентський запал, оригінальність і креативність молодих людей. А хореографічні постановки про символи України, материнську любов, боротьбу за волю, про любов і страждання розчулили до сліз усіх присутніх. Особливої емоційності танцювальним композиціям додавали українські пісні, що наповнили душу кожного неймовірними трепетними відчуттями.

Кошти, зібрані під час танцювального марафону, перераховані на лікування 21-річного лейтенанта 17-ї танкової бригади м. Кіровоград Олександра Попруженка, за життя якого нині борються у Одеському військовому шпиталі. Підготовлена розповідь і відеоматеріал про Олександра додали мистецькому заходу особливої проникливості та чуттєвості.

За інформацією УДПУ