Минулого тижня в київському Будинку вчителя відбулося нагородження переможців конкурсу молодих літераторів видавництва «СМОЛОСКИП», серед яких і студентка магістратури Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка Юлія Кручак.

За результатами конкурсу Юлія Кручак (Вербило) – поетка, перекладач, засновниця благодійно-мистецького фонду на підтримку онкохворої молоді «АрТерапія» здобула другу премію в номінації «Поезія» за збірку «Передчуття дому».

«Мені надзвичайно приємно, бо отримала я премію з першого разу. Цього року навряд чи вийде книга, бо в мої найближчі плани це не входить. Але це дуже хороший старт», – говорить Юлія.

Зауважимо, що першої премії не здобув ніхто. За умовами Конкурсу твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками. Тому чекатимемо презентацію збірки в стінах Інституту філології та журналістики.

Нагадаємо, що в попередні роки премію отримали колишні студенти Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка Оксана Гаджій та Лесик Панасюк, який минулого року презентував студентам інституту збірку «Справжнє яблуко».

MJqSmzh6W9A

 

 

 

Інформує прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *