Шкільні психологи матимуть власну годину -МОНмолодьспорту вважає, що керівникам шкіл необхідно переглянути систему роботи шкільних психологічних служб. Таке рішення спричинене результатами опитування дітей 10 – 17 років. У  міністерстві  зауважують,  що кожна друга дитина розповідає про порушення або недотримання прав, які мають бути гарантовані в суспільстві.

У зв’язку з цим у Міністерстві вважають, що керівникам навчальних закладів необхідно переглянути систему роботи шкільних психологічних служб і рекомендують упровадити з вересня 2012 року “години психолога”, яку необхідно передбачити у плані роботи навчального закладу. “Година психолога” має проводитися в рамках позакласної роботи один раз на місяць для кожної групи або класу.

Окрім того, у міністерстві вважають за доцільне забезпечити обов’язкове проведення психологами та соціальними педагогами особистісно орієнтованих факультативних курсів, що рекомендовані профільним відомством і закладами післядипломної педагогічної освіти.

Результатом упровадження “години психолога”  і факультативних курсів має стати розв’язання соціально-педагогічних проблем в учнівському середовищі та забезпечення педагогічним навантаженням цієї категорії педагогічних працівників, оскільки значна їх кількість зазвичай працює на 0,5; 0,75 та 0,25 ставки.

За матеріалами ubr.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *