Нещодавно для заступників директорів із навчально-виховної роботи м. Черкас у Тальнівському районі відбувся семінар «Роль краєзнавства у формуванні якісного освітнього середовища навчального закладу».

Досвід роботи Тальнівського району представили: начальник відділу освіти Володимир Синьогуб і завідувач методичного кабінету Світлана Лобова.

Корисною була зустріч із педагогічним колективом Легедзинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та директором Чабанюк Л.М. Учасники семінару ознайомилися з роботою щодо шкільного краєзнавства як системи національно-патріотичного виховання, взяли участь у танцювальному майстер-класі.

Цікавою і пізнавальною видалася екскурсія до місцевого музею Трипільської культури.

Продуктивною та змістовною була зустріч гостей із педагогічним колективом Тальнівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 2 та її директором Солошенко Т.В. Заступники директорів також взяли участь в екскурсії до етнографічного музею «Дивень».

Кривоколінський НВК (директор Мудра Л. М.) зустрів учасників семінару квест-екскурсією та представив свою систему роботи як школа національного-відродження.

Учасники семінару мали нагоду обмінятися досвідом та наочно переконатися в ефективності діяльності навчальних закладів Тальнівщини.

                                                         За інформацією департаменту освіти і науки Черкаської ОДА