18 – 23 липня у Запорізькому національному університеті відбулася ІІ сесія творчих конкурсів зі спортивних напрямів «Фізичне виховання», «Спорт» та «Здоров’я людини».

Вступники демонстрували фізичну підготовку, виконували різні вправи: прес, підтягування на руках (чоловіки), підтягування ніг (дівчата), човниковий біг, стрибки у довжину з місця тощо.

Загалом у двох сесіях взяли участь 97 претендентів на напрям «Фізичне виховання», 60 – на «Спорт» та 89 – «Здоров’я людини». Останні вступні випробування з означених напрямів відбудуться 27 липня, у них візьмуть участь військовослужбовці та звільнені зі строкової служби, претенденти з інших держав та ін.

За всіма конкурсами спостерігав  медичний працівник – фахівець з реабілітації Олена Ремньова. Як зауважили представники предметної комісії, ніяких ускладнень не виникало і травм ніхто з вступників не отримав. Загалом абітурієнти цьогоріч  показали середній та вищій рівень підготовки – від 124 до 200 балів.

Протягом 9 – 10 та 17 – 18 липня на факультеті журналістики Запорізького національного університету тривали творчі конкурси для вступу на денну форму навчання за ОКР «бакалавр». Цього року в двох сесіях творчого конкурсу взяли участь 203 абітурієнти. У першій сесії – 136, у другій – 67.

За словами завідувача кафедри журналістської творчості, реклами та зв’язків з громадськістю, заступника декана факультету журналістики з навчальної роботи Віктора Костюка, рівень грамотності цьогорічних абітурієнтів вищий, ніж у минулі роки. Очевидно, це пов’язано з тим, що нині прохідний бал з профільного предмета  повинен бути не нижчим за 140 балів.

Загалом, творчі конкурси організовувалися та проводилися на досить високому рівні.

А вже протягом 12 – 19 серпня проходитимуть творчі конкурси для абітурієнтів заочної форми навчання.

Творчий конкурс на напрям «Театральне мистецтво» також продемонстрував  високий рівень підготовки абітурієнтів. Під час першої сесії приймальна комісія мала змогу оцінити творчі здібності 27 осіб. Нагадаємо, вступний іспит тут охоплює три окремих тури: виконання літературних творів, перевірка музичних та пластичних даних, етюдна робота. Завершується конкурс співбесідою, під час якої викладачі можуть оцінити загальний культурний рівень абітурієнта.

За словами фахівців приймальної комісії факультету соціальної педагогіки та психології, цього року абітурієнти мають високий рівень підготовки та цікаві вступні програмами. Особливо вирізняються колишні слухачі підготовчих курсів у Запорізькому національному університеті.

22 липня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася друга сесія творчих конкурсів для абітурієнтів, які бажають навчатися за напрямом «Театральне мистецтво». Участь у другій сесії творчих конкурсів на СПП взяли 8 вступників, 2 з них отримали бал, що дає змогу вступити до ВНЗ. 

Вступна кампанія в Запорізькому національному університеті триває. На 23 липня до приймальної комісії ЗНУ подали повні пакети документів 8 586 осіб (ОКР «бакалавр»), 2 580 осіб на ОКР «спеціаліст» та «магістр», 262 заяв до Торгового коледжу та 723 заяв до Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ОКР «молодший спеціаліст»), 248 заяв на ОКР «бакалавр» на основі ОКР «молодший спеціаліст», близько 800 заяв до філій ЗНУ.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу