Міністерство освіти та науки України підбило підсумки фінального етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від Львівської області стали 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 1 учениця професійно-технічного навчального закладу та 7 студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Зазначимо, що проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковане з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Конкурс відбувається згідно з Положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та ліцеїстів військових ліцеїв він проходить у чотири етапи; для учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації усіх форм власності та курсантів вищих військових навчальних закладів Збройних сил України – у три етапи.

Переможці фінального етапу Конкурсу нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України I, II і III ступеня.

 

Списки переможців
V Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
c
еред учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

6 клас

Диплом ІІІ ступеня

  • Пашкевич Катерина Володимирівна, Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка».
  • Стельмах Марія Ярославівна, Чижиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пустомитівського району.

7 клас

Диплом І ступеня

  • Маєвська Анна Володимирівна, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 м. Львова.

Диплом ІІІ ступеня

  • Бущак Ярина Русланівна, Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Богдана Сольчаника.

8 клас

Диплом ІІІ ступеня

  • Гірна Анна Іванівна, Навчально-виховний комплекс ім. В. Симоненка м. Львова.

9 клас

Диплом ІІІ ступеня

  • Кліщ Наталія Володимирівна, Навчально-виховний комплекс «СЗШ № 2 – гімназія» м. Трускавця.

10 клас

Диплом І ступеня

  • Гавінська Інна-Марія Степанівна, Костенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перемишлянського району.

11 клас

Диплом ІІІ ступеня

  • Левицька-Хома Андріана Ігорівна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Кам’янка-Бузька.

серед учнів професійно-технічних навчальних закладів

Диплом ІІ ступеня

  • Федишин Соломія Богданівна, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Новороздільський професійний ліцей».

серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації (гуманітарний профіль)

Диплом ІІІ ступеня

  • Немеровська Наталія Мирославівна, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака».

 серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації (негуманітарний профіль)

Диплом ІІІ ступеня

  • Кубінська Уляна Олегівна, Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського».
  • Мисишин Тетяна Василівна, Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж».

серед студентів ВНЗ IІІ-IV рівнів акредитації (гуманітарний профіль)

Диплом ІІ ступеня

  • Сенета Марія Іванівна, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.
  • Яворська Ольга Володимирівна, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

серед студентів ВНЗ IІІ-IV рівнів акредитації (негуманітарний профіль)

Диплом І ступеня

  • Рубцова Людмила Русланівна, Українська академія друкарства.

серед курсантів вищих військових навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації

Диплом ІІ ступеня

  • Янсон Маріанна Володимирівна, Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу