7 та 8 травня до Дня пам’яті та примирення та до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни у школах Дніпропетровської області пройде єдиний урок на тему «Мужність і відвага крізь покоління». До заняття приєднаються школярі з 1 по 11 класи.

Про героїзм і відвагу українців у Другій світовій війні та про незламність духу сучасних українських воїнів дітям розповідатимуть не лише вчителі, а й запрошені гості – ветерани Другої світової війни та бійці – учасники антитерористичної операції. Школярам запропоновано також підготувати на цю тему власні дослідження.

Остаточну дату проведення єдиного уроку – 7 чи 8 травня – навчальні заклади обиратимуть самостійно. Для учнів із 1 по 11 класи навчальні матеріали підготовлені відповідно до вікових особливостей.

Загалом протягом травня у навчальних закладах Дніпропетровщини заплановано проведення низки інформаційно-просвітницьких заходів під гаслом «1939 ? 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». До акцій і тематичних занять для школярів також долучаться ветерани Другої світової війни та воїни АТО. Історичні подробиці війни школярі обговорюватимуть у ході учнівських конференцій, семінарів і виховних годин. Крім того, на цю тему пройдуть флешмоби, військово-спортивні змагання, краєзнавчо-пошукові експедиції та історичні реконструкції.

 За інформацією прес-служби департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА