1 – 6 травня 2015 року в м. Стрий Львівської області відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі), організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді, Стрийською станцією юних техніків та Національною українською федерацією автомодельного спорту.

У змаганнях взяли участь сім команд із Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей, міста Стрия Львівської області та Христинівки Черкаської області.

Змагання з кордових автомоделей – це класика автомодельного спорту. Всі автомоделі виготовляються власноруч і кожний гуртківець позашкілля гордий за свою роботу! Кордове автомоделювання – вищий щабель інженерної думки, адже мікродвигуни мають швидкість 36000-42000 обертів за хвилину. А це означає, що їх поршень має бути виготовленим із точністю до 0,001 міліметра та рухатися догори-вниз 600-700 разів на секунду!

Національна українська федерація автомодельного спорту одночасно провела змагання і юних автомоделістів, і досвідчених спортсменів, а саме: 1-й етап чемпіонату України з автомодельного спорту (кордові моделі) та Чемпіонат України з автомодельного спорту серед юнаків (кордові моделі). Тому юні конструктори змогли отримати безцінний багаторічний досвід й одночасно показати свої можливості! Змагання автомоделей відбулись на базі одного з найкращих кордодромів Європи, що має діаметр 20 метрів.

Після напружених шестиденних перегонів, у командному заліку визначились переможці:

Перше місце – команда Черкаської області;

Друге місце – команда Львівської області;

Третє місце – команда Хмельницької області.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в оволодінні новими швидкостями всім учасникам змагань! Висловлюємо щиру подяку організаторам змагань – Стрийській міській станції юних техніків. Дякуємо тренерам та керівникам команд, які знайшли можливість підготувати та привезти дітей на змагання.

Український державний центр позашкільної освіти

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу