У рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Післядипломна педагогічна освіта вчителів іноземних мов» з 3 до 7 травня 2015 року проходить тренінг-семінар для робочої групи проекту – методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти Львівської, Одеської, Тернопільської, Черкаської та Чернівецької областей.

У роботі семінару взяли участь директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс і головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко.

Під час заходу обговорено основні етапи реалізації проекту та перспективи подальшої співпраці Міністерства освіти і науки України, Британської Ради в Україні та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Тренінг для методистів обласних інститутів проводять  менеджер проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева та консультант проекту Олександр Шаленко. Мета тренінгу-семінару –  робота над розробкою та удосконаленням показників кваліфікаційної рамки професійної майстерності вчителів іноземних мов. Кваліфікаційна рамка в майбутньому стане дієвим інструментом для визначення професійного рівня педагога та чіткого розуміння фахівцями власного безперервного професійного розвитку в атестаційний та міжатестаційний період.

Слід зазначити, що у жовтні 2014 року в Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч з представниками Британської Ради, де обговорено низку ініціатив щодо покращення якості іншомовної освіти в Україні та забезпечення потреби суспільства в конкурентоспроможних, компетентних фахівцях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу