28-30 травня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція „Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи”.

Організатори конференції — Міністерство освіти і науки України, Національний університет „Львівська політехніка”, Управління магістральних газопроводів „Львівтрансгаз”, Академія метрології України, Державне підприємство „Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем”, Агенція з акредитації вищих навчальних закладів Республіки Сербської (Боснія і Герцеговина), Технічний університет – Варна (Болгарія), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Казахський агротехнічний університет ім. С. Сейфулліна (Республіка Казахстан).

Під час конференції працюватимуть п’ять секцій:

1. Впровадження систем управління якістю: теорія, практика, проблеми;

2. Організація діяльності, моніторинг та інформаційне забезпечення у сфері освіти, науки та виробництва;

3. Атестація, акредитація, стандартизація, сертифікація та оцінювання якості у вищій школі й промисловості;

4. Метрологія та метрологічне забезпечення;

5. Студентська секція.

У рамках конференції планується проведення виставки, під час якої її учасники  зможуть презентувати свою продукцію та послуги, що дасть змогу налагодити нові ділові контакти, ознайомитись з новітніми рішеннями та знайти вигідні пропозиції.

Фахівці Київського національного університету ім. Тараса Шевченка проведуть семінар (workshop) на тему „Розробка курсів для навчання протягом життя” в рамках проекту „Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та Україні LeAGUe)” 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES.

До участі в конференції запрошуються: представники підприємств (організацій), студенти, аспіранти, докторанти, викладачі й співробітники ВНЗ, вчені та всі охочі.

Відкриття пленарного засідання  конференції відбудеться 28 травня 2015 року в актовій залі головного корпусу Львівської політехніки (вул. С. Бандери, 12). Початок о 10 годині.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Докладно дізнатися про конференцію можна на http://science.lp.edu.ua/uk/qm

За довідками звертатися: за тел. (032) 258-22-24; моб. +380672633789 або Е-mail: qmconference@ukr.net

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу