Вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва, батьківська громадськість та Дитяча рада Палацу є постійними організаторами національно-патріотичних, благодійних, волонтерських проектів, заходів та акцій.  Напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги та 70-ї річниці завершення Другої світової війни та відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, продовжиться патріотична акція «З вірою в серці», Палац приймає естафету єдності, звитяги та слави.

На флагштоку здіймуться національні стяги, які повернулися до столиці з зони антитерористичної операції. Ці прапори разом з необхідною допомогою та дитячими листами, малюнками, оберегами в лютому 2015 року передали гуртківці Палацу в мужні руки захисників нашої Вітчизни. На кожному прапорі – щирі слова вдячності від тих, хто відстоює суверенітет на сході України.

До участі в урочистостях 7 травня о 17:00 (м. Київ, вул. Мазепи,13) у рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва “Нам Україна вище над усе!” запрошені представники батальйонів,  учасники бойових дій, волонтери, педагоги та гуртківці Палацу.

Київський Палац дітей та юнацтва

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу