Торік Фундація Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (м. Бидгощ, Польща) провела відбір серед українських шкіл для участі у проекті «Відкрита Польща». Серед 100 обраних партнерських середніх навчальних закладів було оголошено конкурс відеоробіт на тему: «Здорове харчування – запорука успіху сучасної людини».

Днями визначились переможці  й організатори звернулись з листом до учасників та освітян:

Шановні колеги!

Дякуємо вам за участь у конкурсі відеоробіт на тему «Здорове харчування – запорука успіху сучасної людини», що проводився в рамках проекту «Відкрита Польща»!
Раді повідомити вам, що польською комісією було обрано 3-х переможців. Відбір кращих робіт здійснювався з врахуванням креативності учасників, власного бачення теми та новаторського підходу до актуальності здорового харчування.

Надзвичайно приємно, що ця тема викликала таке зацікавлення в молоді. Відеороботи вразили нас своєю креативністю та творчим підходом. Авторів тих робіт, які наразі не ввійшли до трійки переможців, просимо не засмучуватись, адже попереду у нас із вами ще багато цікавих конкурсів.

Переможцями конкурсу стали:

3 місце

Славутицький ліцей Славутицької міської ради Київської області
Учні: Гніденко Аліна

2 місце

Полтавська гімназія № 17
Учні (11 клас): Ульянченко Анна, Лінник Катерина

1 місце

Ковельська міська гімназія
Учні (10 клас): Степанюк Наталія, Дарчич Олександр, Синьчук Юлія

Переможці конкурсу отримують призи:

3 місце – командний сертифікат на відвідання SPA в м. Краків

2 місце – сертифікат на безкоштовну участь у будь-якому із оголошених Освітніх ознайомчих візитів (для учнів – членів команди)

1 місце – іменний сертифікат на 1 рік на 1 особу (або 2 сертифікати на 2 особи по півроку) для безкоштовного навчання в Вищій школі Діетля (м. Краків, Польща), факультет дієтології.

Окрім того, всі учасники конкурсу отримають сертифікат від Фундації Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації, що дає право на 10 % знижку в мовних школах, школах лідерства, ознайомчих візитах впродовж 2015 року.

Усім учасникам бажаємо натхнення та подальших успіхів. З вересня плануються нові конкурси в рамках проекту «Відкрита Польща», в яких ви зможете проявити себе. Сподіваємось на вашу активність!

До зустрічі в нових проектах!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу