6 травня представники кількох факультетів Житомирського державного технологічного університету відвідали поранених бійців у військовому госпіталі.

З ініціативою відвідати військовослужбовців виступила студентка факультету економіки та менеджменту Наталія Гончаренко, до якої приєдналися колеги з іншого навчального закладу, а також  з факультету обліку та фінансів і факультету інформаційно-комп’ютерних технологій  ЖДТУ – Ігор Сус, Олег Сафонюк,  Віталія Нетребін, Олег Гаращук, Катя Мулиш, Таня Тарновська, Таїсія Сейко, Олена Ніщук та інші.

Такою компанією вони побували у травмвідділенні, хірургії, неврології, де роздали хлопцям гостинці і поспілкувалися з ними.

Враження від візиту в студентів лишилися лише хороші. Відзначають, що захисники зустріли їх дуже тепло і по-дружньому розповідали про себе та своїх бойових товаришів, які наразі перебувають у зоні АТО.

Відзначимо, що подібні акції студенти ЖДТУ реалізовують постійно. Раніше вони допомагали співробітникам госпіталю упорядкувати територію та прибирали у відділеннях.

За інформацією Житомирського державного технологічного університету