5 травня у Слов’янську в спортивному залі загальноосвітньої школи № 17 пройшов зональний обласний етап змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

Участь у змаганнях брали команди учнів 5-6-х класів п’яти загальноосвітніх навчальних закладів – переможці та призери міських та районних етапів: Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступеня Слов’янського району, Прилеснянська ЗОШ Слов’янського району, Новодмитрівська ЗОШ Костянтинівського району, Краматорська українська гімназія та ЗОШ № 18 м. Слов’янська.

Із вітальним словом до учасників звернувся начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Він побажав юним спортсменам вдалих виступів, завжди досягати поставлених цілей, як у спорті, так і в навчанні. Володимир Мицик висловив надію, що спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» – це лише перша сходинка в славному спортивному майбутньому його сьогоднішніх учасників.

Команди змагалися у трьох конкурсних напрямках: презентація, спортивна естафета та історична вікторина.

За підсумками змагань кращим виявився колектив Краматорської української гімназії. Друге місце посіли учні ЗОШ № 18 м. Слов’янська, а третє – Прилеснянської ЗОШ Слов’янського району.

Також на спортивному заході порадували учасників і гостей своїми творчими номерами та показовими виступами групи з черлідингу ЗОШ №№ 15, 17, 20.

Переможці та призери змагань нагороджені пам’ятними дипломами від Донецького відділення Національного олімпійського комітету України і спортивним інвентарем, а решта команд отримали заохочувальні призи.

За інформацією прес-центру Міністерства молоді та спорту України