5-6 травня в Артемівську на спортивно-оздоровчій базі стадіонів «Металург» і «Авангард» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики, присвячений 70-й річниці Перемоги.

У змаганнях взяло участь 120 спортсменів з Артемівська, Костянтинівки, Дзержинська, Дебальцевого, Дружківки, Димитрова, Краматорська, Артемівського та Костянтинівського районів.

Атлети змагалися в біговій програмі (100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, біг з бар’єрами), стрибках – у висоту, у довжину та потрійному, штовханні ядра, метанні диска та молоту.

У підсумку господарі змагань посіли 49 призових місць: 19 перших, 16 других і 14 третіх. Окрім артемівців, також серед переможців у своїх дисциплінах були 4 представники Дружківки, 2 – Дзержинська, по одному – з Димитрова, Костянтинівки та Дебальцевого.

Відзначимо, що молодий і перспективний легкоатлет з Артемівська Євген Винничук встановив два рекорди стадіону «Металург» – у бігу на 400 м і 200 м.

Чемпіони та призери змагань нагороджені грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

За інформацією прес-центру Міністерства молоді та спорту України