У Дніпропетровському обласному перинатальному центрі розпочалася серія семінарів для учнів 9-10 класів. Під час них досвідчені лікарі та психологи розповідають школярам про збереження репродуктивного здоров’я, планування сім’ї, профілактику захворювань і ведення здорового способу життя.

Заняття для школярів проходять у невеликих групах, щоб молоді люди почувалися якомога комфортніше. Учора перший семінар відвідали дівчата, на наступні спеціалісти планують запрошувати і хлопців.

«Кожного року у своїй роботі ми зустрічаємо випадки, коли батьками стають діти. Така ситуація – наслідок недостатньої інформованості підлітків, адже часто вони соромляться поставити батькам «незручні» питання, а батьки, у свою чергу, недостатньо відверті з дітьми. Розповісти молодим людям про здоров’я та взаємовідносини, щоб у майбутньому вони могли спланувати власну сім’ю – головне завдання наших спеціалістів під час семінарів», – зазначає головний лікар Дніпропетровського обласного перинатального центру Людмила Падалко.

 За інформацією прес-служби департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА