Під гаслом «Не будь байдужим!» відбувся ІІ міський конкурс соціальних проектів, організований факультетом соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відділом освіти Уманської міської ради. У власних проектах студентсько-учнівська молодь презентувала своє ставлення до актуальних соціальних проблем і пропонувала шляхи їх вирішення.

Під час фінального етапу конкурсу 11 конкурсантів захищали авторські проекти у різних номінаціях: «Надання соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам у результаті конфлікту в Україні»; «Соціально-психологічна допомога учасникам АТО та їхнім сім’ям»; «Ми – за МИР»; «Ідеї національно-патріотичного виховання, загальнонаціональної єдності, толерантності у науковій спадщині видатних українців Черкаського краю».

Кожен конкурсант намагався аргументовано переконати, що розроблений ним соціальний проект достойний перемоги. За підсумками конкурсу проекти студентів  факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ Вікторії Нешенко, Тетяни Музики, Вікторії Тищенко, Ольги Тульчій та Надії Зозулі заслужено вибороли призові місця.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу