Нещодавно з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни в Міністерстві освіти і науки України відбулося вшанування ветеранів  –  учасників  Другої світової війни.

На зустріч із ветеранами було запрошено учасника антитерористичної операції, військового комісара міста Києва полковника Володимира Кидоня.

Під час заходу заступник міністра – керівник апарату Олег Дерев’янко від імені міністра освіти і науки Сергія Квіта подякував усім, хто на бойових фронтах та в тилу забезпечував перемогу, мужньо протистояв ворогу та самовіддано відстоював свободу Батьківщини.

Під час заходу ветеран Другої світової війни Неведров Володимир Васильович привітав своїх товаришів з 70-ю річницею Перемоги над нацизмом, пригадав трагедію, яку принесла війна у кожну українську родину. За словами ветерана, сьогодні внаслідок російської агресії в Україні тривають бойові дії, але перемога обов’язково буде за українським народом.

Полковник Володимир Кидонь зазначив, що 9 травня увійшло в історію, як символ ратного подвигу, самопожертви нашого народу в боях і в тилу.

«Внесок України у велику Перемогу – вирішальний і священний, адже саме на нашій території проводилися найбільші визвольні операції в історії Другої світової», – наголосив Володимир Кидонь.

Він наголосив, що наші воїни, які зараз відстоюють українську землю, вчилися на прикладах наших ветеранів. «Бути нащадками Перемоги – не тільки висока честь, а й висока відповідальність, і саме подвиг ветеранів допомагає нам долати труднощі сьогодення», – зазначив полковник.

Уже за традицією в МОН учасників Другої світової війни привітали святковим концертом, у якому взяли участь український фольклорний колектив «Чумаченьки» та вокальний ансамбль «Перлинки» Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Біля будівлі Міністерства ветеранів зустрічали духовий оркестр та ансамбль барабанщиць Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку міста Києва.