Нещодавно дошкільний навчальний заклад № 32 Голосіївського району міста Києва відвідали начальник відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Тамара Панасюк, директор благодійного фонду LEGO Foundation Майкл Ренвілард (Королівство Данія) та представники ЮНІСЕФ, департаменту освіти і науки міста Києва і відділу освіти Голосіївського району.

Дошкільний заклад презентував гостям свій досвід роботи, зокрема, використання конструкторів ЛЕГО під час проведення ігрових розвивальних і корекційних занять із дітьми різних вікових груп за участі вихователів, тифлопедагога, керівника гуртка та практичного психолога. Діти проявили свою творчість і фантазію в різних ігрових ситуаціях.

Майкл Ренвілард відзначив високий рівень педагогічної майстерності українських педагогів та позитивні результати впровадження програми «Навчання через дію» з ЛЕГО-конструювання в Україні.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України з 2010 року співпрацює з благодійним фондом LEGO Foundation (Королівство Данія). У січні 2015 року було підписано додаток до Меморандуму про взаєморозуміння між МОН і LEGO Foundation щодо продовження  співпраці до 2017 року.

Усі учасники зустрічі вкотре погодились, що гра є провідним видом діяльності дитини дошкільного віку, шляхом якої вона гармонійно розвивається та пізнає навколишній світ.