6 травня на Буковині в Колінковецькому ЗНЗ І-ІІІ ст. Хотинського району відбувся ІІІ Фестиваль народних ремесел, що був приурочений Дню пам’яті та примирення і проходив під гаслом «Пам?ятаємо! Перемагаємо!».

Під час фестивалю було організовано проведення майстер-класів із народної вишивки, писанкарства, виготовлення фенічок для захисників АТО, художнього малювання, перукарської справи – стилізованих народних зачісок, народної кухні, виготовлення маків, плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО. У ході фестивалю проводився благодійний ярмарок. Завершальним етапом фестивалю став флешмоб «Квітка пам?яті», який виконали всі учні школи та гості фестивалю.

У результаті на ІІІ фестивалі «Колінковецькі передзвони» виготовлено 220 маків, 110 фенічок, 80 дитячих поробок. Зібрано коштів з ярмарку у сумі  7010  гривень,  продуктів харчування на суму 14200 грн, сплетено маскувальну  сітку. Громада села також долучилася до акції «Допомога захисникам». Під аркою школи було встановлено намет зі збору продуктів харчування.  Після закінчення фестивалю всі вироби та продукти харчування було завантажено у транспортний засіб волонтера Ігоря та відправлено на схід воїнам АТО. На зібрані кошти куплено бензиновий генератор (електростанцію) на суму  4500 грн і 1000 грн передано на витрати для військовослужбовців (молочні продукти, які  будуть закуплені в Харкові), а 1500 грн буде витрачено на придбання захисних футболок.

За інформацію департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА