6 травня 2015 року в державному навчальному закладі «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» відбулось урочисте відкриття майстерні газового зварювання.

На заході були присутні почесні гості – представники районної адміністрації, департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, вищих навчальних закладів, а також представники потужних виробництв-потенціальних роботодавців студентів училища.

Учнів та гостей привітав директор училища Володимир Полухін. Почесні гості звернулись до учнів й педпрацівників училища з урочистими промовами-привітаннями про важливість заходу для навчально-виробничого процесу.

Відзначилося, що минулого року на базі училища проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності електрозварників, оскільки училище має найсучаснішу матеріальну базу та висококваліфікованих фахівців у галузі.

Право урочистого відкриття майстерні газового зварювання було надано заступнику директора департаменту ? начальнику управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Олександру Базю разом з учнями училища. У фіналі святкового заходу було запалено зварювальний вогонь. Завершився захід висадкою плодових дерев на території навчального закладу.

 За інформацією прес-служби департаменту освіти і науки Запорізької ОДА