6 травня Житомирський державний університет імені Івана Франка приймав представників театру м. Аугсбург (Федеративна Республіка Німеччина).

Мета прийому делегації у складі художнього керівника, режисера Аугсбурзького театру Олівера Бруннера і завідувача літературної частини Аугсбурзького театру Марії-Вікторії Лінке полягала в проведенні консультацій та розробці спільних наукових і творчих проектів у межах співпраці між Аугсбурзьким театром (Федеративна Республіка Німеччина) та Науково-творчим комплексом «Драматургія» інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка, а також обговоренні програми проходження практики на базі Аугсбурзького театру аспіранта ЖДУ ім. І. Франка, режисера Житомирського театру Петра Авраменка.

Під час зустрічі ректора ЖДУ ім. І.Франка професора Петра Сауха з керівником, режисером Аугсбурзького театру Олівером Бруннером і завідувачем літературної частини Аугсбурзького театру Марією-Вікторією Лінке було розглянуто низку питань. Найголовнішим із них було питання розробки спільних наукових і творчих проектів у межах співпраці між Аугсбурзьким театром (Федеративна Республіка Німеччина) та Науково-творчим комплексом «Драматургія» інституту іноземної філології ЖДУ ім. І. Франка. Варто зауважити, що особливий інтерес у представників Аугсбурзького театру викликала велика кількість нагород ЖДУ імені Івана Франка і проект розвитку університету.

Насамкінець зустрічі гості з Німеччини Олівер Бруннер і Марія-Вікторія Лінке пообіцяли ректору ЖДУ імені Івана Франка Петру Сауху передати подяку меру м. Аугсбург (Німеччина) д-ру Курту Гріблю за визнання наукового доробку викладачів ЖДУ і сприяння в контактах із університетами та науково-дослідними центрами ФР Німеччина щодо стажування науковців університету.

«Сьогодні ми робимо все, аби не лише університет співпрацював з мерією міста Аугсбург, а й місто Житомир. Думаю, що проект, який зародився та активно розвивається в університеті (дослідження творчості Б. Брехта, наукові і творчі проекти університетського Науково-творчого комплексу «Драматургія» з Аугсбурзьким театром), якраз і приведе до співробітництва між містами Німеччини та України. На майбутнє заплановано чимало спільних конференцій, які можуть призвести до суто господарських проектів міст Аугсбург та Житомир», – коментує результати зустрічі ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу