8 травня 2015 року в Києві відбулося офіційне завершення Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, який щорічного проходить за участі юних дослідників серед учнівської молоді.

Цьогоріч участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН взяли близько 100 000 школярів-старшокласників. Переможцями ж стали 565 учнів: 66 із них посіли І місце, 166 – ІІ місце, 333 учні здобули ІІІ місце.

Призерів вітали заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський, народний депутат Верховної Ради України Остап Семерак, поет і перекладач Іван Драч, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка Національної академії наук України Микола Жулинський та інші почесні гості.

Павло Полянський від всієї команди Міністерства освіти і науки привітав учнів із талановитими науковими дослідженнями та перемогою у Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН України. «Сьогодні ви стоїте на п’єдесталі переможців Малої академії наук. Але важливо в такі моменти не забувати, що за мить ми сходимо з п’єдесталу, і щоразу треба починати все спочатку, – сказав заступник міністра. –  Хочу вам побажати, щоб, спускаючись із чергового вашого п’єдесталу, ви, доклавши зусиль, знову опинялися на нових вершинах. Зичу успіхів вам, вашим батькам і вашим вчителям».

У фінальний день відбулося нагородження переможців останнього відділення Конкурсу – «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу