Учора, 12 травня, в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відкрилася виставка «Мистецтво заради життя». На ній киянам та гостям міста презентували роботи 70 сучасних українських митців, які задля благодійної мети надали свої твори.
Підсумком виставки стане благодійний аукціон «Мистецтво заради життя», кошти з якого передадуть до Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії з метою придбання кардіологічного УЗ-апарату EPIQ-7 та реанімаційного місця для малюків.
Організаторами виставки виступили: Благодійний фонд Бориса Ложкіна, НКММК «Мистецький Арсенал», спільно із арт-центром «Я Галерея», Аукціонний Дім «Золотое сечение».
У рамках виставки також представлятимуть фотоісторію Марії Павленко в трьох частинах про дітей, пацієнтів Центру, із вродженими або набутими вадами серця.

Зазначимо, Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України є унікальним медичним закладом, де щорічно найкращі вітчизняні лікарі роблять дива для тисячі дітей із хворим серцем – тут проводиться діагностика, лікування та хірургічна корекція найскладніших вроджених вад серця і судин. Понад 280 тис. пацієнтів, які отримали консультації, та 16,5 тис. операцій за останні 10 років. За кількістю хірургічних операцій у 2014 році Центр є лідером серед аналогічних установ Європи.
Кардіологічний УЗ-апарат EPIQ-7 є найсучаснішим універсальним кардіологічним УЗ-апаратом, аналогу якого щодо точності діагностики серця та судин немає у світі. З його допомогою можна проводити обстеження вагітних жінок, новонароджених, дітей і дорослих на однаково високому якісному рівні. Використання апарату EPIQ7 дасть змогу щорічно на якісному рівні проводити діагностику понад 10 тис. пацієнтів, що на 20 % більше, ніж за використання наявних нині апаратів.

Це вже друга акція «Мистецтво заради життя» в «Мистецькому арсеналі». Під час минулого аукціону вдалося зібрати близько п’яти мільйонів гривень на допомогу пораненим українським військовим.

Виставка триватиме до 18 травня.
Години роботи: з 11:00 до 20:00.
Телефон для довідок: 044 288 52 25.

За інформацією КМДА