В Україні з’явилася Драгоманівська алея для «філософського спілкування» -Делегація Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова на чолі з ректором Віктором Андрущенко відвідала Полтавщину, місто Лубни та оглянула благоустрій Спортивно-оздоровчої бази університету «Сула». Зустрічав гостей хлібом-сіллю господар міста, мер Олександр Грицаєнко.

У ході відвідин драгоманівці відкрили та пройшлися першою в Україні Драгоманівською алеєю, що тепер прикрашатиме «Сулу». Ректор і міський голова перерізали урочисту стрічку

Приємна затишна доріжка з альтанками, ліхтарями під кронами дерев – чудове місце для прогулянок, роздумів, «філософського спілкування». Про це у виступі зазначив і Віктор Петрович, оголосивши захід початком нової чудової традиції уславлення імені Михайла Драгоманова в цілому світі.

Професори, директори інститутів, академіки серйозні розмови й буденні справи вдало поєднували з відпочинком: спілкувалися зі студентами, грали в теніс, насолоджувалися чудовим благоустроєм бази та, безперечно, неповторною Полтавщиною.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *