Нещодавно на  Чернігівській набережній вишикувалися команди-учасниці, а це представники 34 загально-освітніх шкіл міста, команди директорів і вчителів шкіл та громадських організацій. На урочистому відкритті марш і Гімн України лунав у виконанні військового духового оркестру та академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського.
Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш привітала організаторів, учасників, вболівальників зі святом веслування та зазначила, що в Чернігові зародилася добра традиція – проводити змагання «Золотий дракон», і ось уже шостий рік поспіль проводиться цей захід. У непростий час для нашої країни в ці травневі свята дуже важливо демонструвати чесну, відкриту спортивну боротьбу, тож вона побажала всім присутнім перемог на спортивних аренах.
Ініціатор змагань, президент міської федерації з веслування на човнах «Дракон» Сергій Романчук наголосив: «Приємно, що Чернігів – єдине місто в Україні, де проводиться чемпіонат з веслування на човнах «Дракон» серед школярів! У цьому плані нам може позаздрити і Одеса і Дніпропетровськ. Дуже приємно, що нас підтримує обласний осередок НОК України, управління освіти Чернігівської міської ради, відділ по фізичній культурі та спорту міської ради, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». І також приємно, що ці змагання вже полюбили жителі міста. Підтримати учнів приходять їхні батьки, вчителі, друзі і знайомі».
Справді, перегони на човнах «Дракон» – це гучне і захопливе свято! Довгі розцяцьковані човни з головами  драконів і довгими хвостами, стукіт барабанів задає ритм веслярам, емоційні вигуки глядачів і радісні вигуки переможців.
Переможцями стали:
1 місце – школа № 24
2 місце – ліцей № 22
3 місце – школа № 11
Серед команд-аматорів переможцем стала команда директорів шкіл.

Чернігівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.