Протягом тижня в рамках угоди про співробітництво між Житомирським державним університетом ім. Івана Франка і Сілезьким університетом (м. Катовіце, Польща) тривав спільний літературознавчий захід, у якому взяли участь викладачі та студенти ЖДУ імені Івана Франка.

На базі інституту германської філології Сілезького університету (Республіка Польща) докторант кафедри германської філології та зарубіжної літератури Микола Ліпісівіцький та викладач кафедри Євгенія Король разом із польськими колегами провели низку лекцій і семінарів.

Запропоновані теми стосувалися двох періодів в історії німецької літератури – періоду Другої світової війни та сучасності. Євгенія Король провела заняття з художньої тематики та лірики періоду антифашистської еміграції, а Микола Ліпісівіцький опрацював обидві сфери, запропонувавши семінар з антифашистського циклу «Жах і відчай у Третій імперії» Бертольта Брехта та лекцію і семінар із сучасної німецької драми.

Разом із польськими однолітками лекції і семінари відвідували студентки німецького відділення навчально-наукового інституту іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Аліна Бондар, Ельвіра Бармак, Вікторія Захарчук, Аліна Ліпісівіцька та Тетяна Шуляківська.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу