Ще два місяці тому київська міська влада запросила представників делегацій і посольств країн ЄС в Україні, щоб домовитись про спільну концепцію відзначення Дня Європи.  Так вирішили, що головний акцент необхідно зробити на інформаційній та змістовій частині.

Зокрема, одним із найцікавіших заходів 16 травня стануть публічні дебати на тему: «Що Україна, Київ можуть дати Європі?» за участі студентів провідних ВНЗ столиці, керівництва міста та послів країн-членів ЄС.

«Студенти у формі повноцінного діалогу спілкуватимуться з представниками посольств країн-членів Євросоюзу на актуальні теми євроінтеграції, матимуть змогу запозичити у фахівців конструктивні ідеї, отримати тематичну друковану продукцію пізнавального, культурного та просвітницького характерів, а також ознайомитися з європейським досвідом у сферах місцевого самоврядування, економіки, праці, освіти, культури, туризму, молодіжної політики та запропонувати власне бачення очікуваних змін», – повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

До участі в дискусії можуть долучитися всі охочі, зареєструвавшись перед початком заходу на місці його проведення.
Початок заходу: 16 травня, 14:00
Місце проведення: Дипломатична академія України, вул. Велика Житомирська, 2.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *