12 травня 2015 року юнаки загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району, відповідно до Положення про допризовну підготовку, рекомендацій МОН України щодо вивчення предмета «Захист Вітчизни», спільного наказу від 06.05.2015  відділу освіти Броварської РДА № 01-03/223  і Броварського об’єднаного міського військового комісаріату № 24 «Про проведення початкових вправ стрільби із автомата» та з метою військово-патріотичного виховання, на базі в/ч В 4126 (Семиполки) виконували початкові вправи стрільби  із АК-74.

Учасників стрільб вітали військовий комісар Ноженко В.А., командир в/ч полковник Степаненко Є.О., начальник відділу освіти Броварської РДА Чайка Л.Г.

Зустрічала юнаків і викладачів предмета «Захист Вітчизни» методист РМК Крокос Л.Г., вона супроводжувала групи учнів, проводила реєстрацію та збір необхідних матеріалів.

Майор Лєбєдєв Г.М. провів загальну бесіду з техніки безпеки на території військової частини. Лейтенант Шевчук Н.С. відпрацював з юнаками практичні підготовчі заняття до стрільб. Майор Таран О.М. із групою військовослужбовців проводив збирання-розбирання автомата Калашникова відповідно до нормативів № 13 «Неповне розбирання зброї» та № 14 «Збирання зброї після неповного розбирання».

Заступник військового комісара, начальник відділу комплектації Пилипенко О.О., і заступник командира в/ч полковник Сахнюк О.П. привели молодь саме на «вогневий рубіж». Тут хлопців зустріли полковник Лєбєдєв Г.М., і полковник Яковенко С.М., які  знову провели інструктаж з техніки безпеки проведення стрільб із бойової зброї.

Для виконання першої навчальної вправи стрільби з АК-74 кожен учасник отримав 14 патронів і  засоби захисту: бронежилет «Корсар» (14,5 кг), шолом сталевий. Майже 160 юнаків шкіл району виконали поставленні завдання із відповідальністю та гордістю.

Цікавим було спілкування із учасником АТО,  молодшим сержантом Макітруком О.П. Із захопленням слухали учні розповіді про бої під Дебальцевим і про події, що там відбувалися.

Постійно на своєму посту стояв військовий фельдшер старший солдат Смірнов В.С. Та, на щастя, ніхто його допомоги не потребував.

Хочемо подякувати організаторам цього заходу – керівникам Броварського об’єднаного  міського  військового  комісаріату та військової частини – за високий професіоналізм та організаторські здібності, чіткий розподіл обов’язків і виконавчу дисципліну. Віримо, що такі заходи сприяють вихованню патріотизму та виховують повагу до професії військового – захисника Вітчизни.

За повідомленням Департаменту освіти і науки КОДА