У ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбувся огляд-конкурс  «Панорама уроків». Адже відомо: хороша освіта починається з уроку. Від нього залежить все у взаєминах між учнями та педагогами.

Час вносить корективи у структуру і типологію уроку, у методи й засоби навчання, однак авторитет самого заняття настільки високий, що в ньому не сумніваються навіть найсміливіші критики.

Одна з номінацій огляду-конкурсу – «Мій перший відкритий урок». Педагоги-початківці виважено ставляться до підготовки та проведення відкритого уроку: вивчають методичну літературу, радяться з досвідченими колегами, працюють у методичному кабінеті.

Клімчук Анна Юріївна також вирішила взяти участь у конкурсі з уроком на тему «Приготування пельменів». Її учні навчаються за професією «кухар; кондитер» перший рік, і майстер здобула можливість показати, чого вона навчила учнів. Підготовка до уроку  почалася з планування: була чітко визначена мета, логічно вмотивована побудова уроку, виважено обрані методи, форми, прийоми роботи з групою, що сприятимуть досягненню мети, сформульовані запитання, приділено увагу самостійній роботі учнів, розписаний етап рефлексії – педагог намагалася не пропустити жодної дрібнички.

DS22-9

Педагоги, які відвідали урок Анни Юріївни, насамперед звернули увагу на те, як учні володіють навчальним матеріалом, на активність, самостійність, слушність суджень, рівень фахової навченості, уміння аналізувати навчальні операції, контролювати свої дії, застосовувати отримані знання на практиці. Учні були уважні та зацікавлені. Майстер показала уміння володіти групою, урок був активний, ритмічний, організований за всіма вимогами педагогічної науки. Основні етапи уроку виробничого навчання: вступний інструктаж, поточний інструктаж, заключний інструктаж – виконали свої завдання. Спочатку учні спостерігали за діями майстра, потім працювали самостійно, наприкінці уроку – рефлексували, відповідали на запитання: що ми робили? Чому саме так ми робили? Навіщо ми це робили?

Оцінками задоволені всі: і учні, діяльність яких була оцінена майстром на достатньому рівні, і майстер, бо її роботу схвалили колеги.

 За повідомленням КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *