Міхалков створив кіноакадемію «не для абітурієнтів, не для молодих» - 24.07 киноакадемия МихалковаНа навчання до літньої кіноакадемії Нікіти Міхалкова було подано понад 500 заяв з 200 країн світу. “З цих заявок члени приймальної комісії добрали 25 від артистів, шість – від режисерів і шість – від операторів”, – розповів Нікіта Сергійович у вівторок на прес-конференції, присвяченій початку роботи літньої кіноакадемії. За словами режисера, педагогічний склад у кіноакадемії “зоряний”, передає “Інтерфакс”. “Серед наших педагогів будуть Петро Тодоровський, Олексій Баталов, Олександр Адабашьян, Володимир Хотиненко, Гліб Панфілов, Карен Шахназаров, Ігор Ясулович, Сергій Соловьйов, Вадим Юсов, Володимир Грамматіков, Алла Демидова”, – зазначив Міхалков.

За його словами, кіноакадемія принципово відрізнятиметься від інших навчальних закладів, що готують кадри для кінематографа. “Наша академія буде не для абітурієнтів, не для молодих. У якомусь сенсі це аналог Вищих режисерських курсів, хоча вони готують тільки режисерів і за два роки навчання, а в нас  – місяць”, – розповів керівник академії.

За словами метра, “це пілотний варіант академії”. “Настав момент серйозно говорити про рівень професіоналізму в нашій країні і про рівень підготовки кадрів для кінематографа”, – сказав Міхалков.

Навчання в кіноакадемії відбуватиметься в Московському театрі кіноактора і почнеться 28 липня.

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *