Зростає зацікавленість провідних українських аграрних компаній у співпраці з Сумським національним аграрним університетом. 13 травня 2015 року відбулася нарада, участь у якій взяли менеджер із персоналу департаменту навчання та розвитку Юлія Орлова, керівники представництв компанії UkrLandFarming, а також представники університету та студенти випускних курсів технологічних факультетів СНАУ.

Розпочалася нарада із засідання, на якому йшлося про умови навчання в університеті та особливості вступної кампанії 2015 року. Також гості ознайомилися з класами провідних машинобудівних компаній «John Deere», «Petinger», «Case» та «NewHoland» на інженерно-технологічному факультеті та досвідом проведення практичних занять в умовах виробництва на підприємствах корпорації «Кернел», а також із науково-дослідними лабораторіями факультету агротехнологій та природокористування і факультету харчових технологій.

Поспілкувалися представники компанії також зі студентами випускних курсів факультетів агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, інженерно-технологічного та біолого-технологічного.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю, відповідно до якої представники компанії UkrLandFarming вивчатимуть навчальні плани та зміст дисциплін з метою подальшого узгодження та адаптації їх до виробництва. А студенти СНАУ проходитимуть виробничу практику на підприємствах компанії.

«Ця співпраця є взаємовигідною, – зазначає ректор СНАУ Володимир Ладика. – Компанія отримує можливість впливати на навчальний процес, щоб отримувати саме таких фахівців, яких наразі потребує сучасний аграрний бізнес. Щодо університету, то наша вигода є беззаперечною, адже наше головне завдання – якісна підготовка студента, новітні знання, найсучасніша практична підготовка, і все це забезпечується через співпрацю з великими компаніями».

За інформацією СНАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *