У рамках святкування 15-річчя гірничо-екологічного факультету 12 травня у Житомирському державному технологічному університеті відкрилася виставка робіт  вихованців  Потіївської спеціалізованої школи-інтернату.

З цієї нагоди діти підготували багато нових робіт і навіть подарунки для факультету-іменинника. У школі-інтернаті навчаються діти з вадами опорно-рухового апарату, але це не заважає їм проявляти усі свої творчі таланти.

Пересвідчитися в цьому можуть  відвідувачі виставки і насамперед студенти та співробітники ЖДТУ. На їхній розсуд юні майстри представили вироби ручної роботи – вишивку бісером та хрестиком, оригамі, ляльки-мотанки, картини в техніці квілінг, елементи оздоблення інтер’єру, декоративні речі.

Оглянувши експозицію, декан гірничо-екологічного факультету Володимир Котенко нагадав присутнім, що з цим закладом склалася гарна співпраця протягом усіх 15 років. Колектив ГЕФу провідує вихованців, дарує подарунки, організовує концерти. У свою чергу діти віддячують їм своєю теплотою і такими неймовірними та яскравими роботами.

Побував на заході й ректор Житомирського державного технологічного університет Петро Мельничук, він передав гостям цінні подарунки, іграшки, медичні препарати  та солодощі,  надані друзями ВНЗ.

А вихованці та керівництво школи-інтернату не залишили з пустими руками господарів свята, подарувавши свої вироби та картину з вишитим гербом України.

За інформацією Житомирського державного технологічного університету