У Володимирецькому районному колегіумі містечка Володимирець на Рівненщині ветеран ОУН-УПА поділився з учнями 5-9 класів військово-спортивного об’єднання «Захисник України», учнями 10-Д та 11-Д класів військово-спортивного профілю, учнями Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, студентами ВПУ № 29 своїми спогадами про події Другої світової війни, які багато в чому руйнують ідеологічну лінію, закладену в радянський період.

Степан Сидорович Бакунець – єдиний відомий стрілець першої сотні боївок ОУН(б) (що пізніше візьмуть назву «Українська повстанська армія»), який був учасником першої спланованої операції «бандерівців» 7-8 лютого 1943 року. Ця операція відбулася в містечку Володимирець на Рівненщині і полягала в ліквідації залоги нацистів, основу яких у цьому містечку становили «російські козаки».

До організації та проведення заходу долучилися начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович, начальник управління освіти молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації Анатолій Рижий, керівник Дубровицького районного відділу молоді та спорту Олександр Задорожний, колектив Володимирецького районного колегіуму та громадські активісти Рівненщини.

За інформацією сайту Міністерства молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *