Міністерство молоді та спорту України спільно з Посольством Латвійської Республіки та Посольством Литовської Республіки в Україні на запрошення школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова м. Києва, провели відкритий європейський урок “Україна: шлях до Європи” для учнів 9-11 класів, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні.

Участь у заході взяли заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан; заступник Посла з політичних питань, Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Йонас Даніляускас та перший секретар, заступник Посла Латвійської Республіки в Україні Лігіта Давидова.

На заході заступник міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан виступив із промовою на тему “Європейська інтеграція України” та розповів про роботу Міністерства в напрямі європейської інтеграції.

Заступник Посла з політичних питань, Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Йонас Даніляускас провів для учнів міні-вікторину на тематику європейської інтеграції, за результатами якої учні-переможці отримали призи, розповів про досвід Литви у сфері європейської інтеграції та шлях Литви до членства в ЄС. Йонас Даніляускас також розповів про переваги членства держави в ЄС – демократичні цінності, безпека, безвізовий режим, кращі дороги, можливість працювати в державах-членах Європейського Союзу, навчання для литовської молоді у ВНЗ інших країн-членів ЄС тощо.

Перший секретар, заступник Посла Латвійської Республіки в Україні Лігіта Давидова розповіла про досвід Латвії на шляху до членства в ЄС, а також про нинішнє головування Латвії в Раді ЄС.

За інформацією Мінмолодьспорту України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *