13 травня 2015 року в рамках проведення Тижня безпеки дитини в базовому з питань ЦЗ та БЖД Броварському ДНЗ «Барвінок» відбулося свято «В гостях у світлофора Моргайчика».

У цьому заході взяли участь представники державтоінспекції, Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Київської області, батьки вихованців дитсадка.

Свято розпочала завідувач ДНЗ «Барвінок» Шашенок Н.І., яка наголосила на важливості знання дітьми правил дорожнього руху. Адже ознайомлення з цими правилами починається ще в дитячому садку, продовжується в школі, а протягом життя людина отримує чимраз нові уроки. Тому одним із завдань педагогів є ознайомлення дітей із правилами поведінки на шляхах і дорогах, розвиток необхідних навичок поведінки в громадському транспорті, виховання поваги та дбайливого ставлення до свого здоров’я і життя.

І батьки теж не повинні стояти осторонь цієї нагальної проблеми, бо виховання дитини починається в сім’ї. Тому батьки повинні не тільки вчити дітей неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, а й бути їм за приклад.

Цікавим було спілкування з інспектором ВДАІ з обслуговування м. Броварів та Броварського району Миронцем С.В.

З великим захопленням діти зустріли казкового персонажа – Бабу Ягу. Виявилось, що вона зовсім не була обізнана з правилами дорожнього руху, а тому дітям довелося давати їй правильні відповіді.

За повідомленням департаменту освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *