Днями в одній з аудиторій Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка вже вдруге розпочала роботу «АртХата», де кожен може творити і насолоджуватись мистецтвом.

Аудиторію, де можна налаштуватися на хвилю задоволення та відпочинку, відкрили в рамках святкувань тижня Інституту філології та журналістики університету. Організатор заходу – голова Студентського братства ННІ філології та журналістики Катерина Подакіна.

Концепція цьогорічної «АртХати» – поєднання України етнічної та сучасної. «Арт-простір 2014» не містив українського етнічного компоненту, а на картинах-колажах була відображена складна робота ЗМІ на Майдані. Лише цьогоріч було акцентовано, що українці були талановитими з прадавніх часів. І традицію творчості нині активно продовжують нащадки. Тому поряд із мальованим українським прапором, картою України з квітів, старовинними речами побуту і вишитими рушниками креативні студенти розмістили осучаснені портрети відомих українців – Шевченка, Франка та Лесі Українки.

Після офіційної частини на відвідувачів «АртХати» чекав перший майстер-клас зі стріт-арту. Його провів житомирський художник Дмитро Краб, відомий роботами «Житомир в орнаменті», «EVERY BEING HAS A RIGHT TO BE».

Функціонуватиме «АртХата» в 211 ауд. Інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка з 13 по 22 травня поточного року включно. За тиждень у «АртХаті» проведуть низку майстер-класів і цікавих зустрічей та заходів.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу