Нещодавно відбулася зустріч голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча з учнями загальноосвітніх навчальних закладів області – переможцями найпрестижніших інтелектуальних змагань: ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України, ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

На зустрічі також були присутні вчителі, учні яких уже декілька років поспіль здобувають перемогу в конкурсах, директори шкіл, у колективах яких учні отримують високий рівень знань, представники вищих навчальних закладів і батьки юних інтелектуалів.

Відкриваючи урочистий захід, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський наголосив, що з кожним роком учнівська молодь області демонструє дедалі кращі результати і здобуває чимраз більше призових місць у змаганнях найвищого рівня. На цьогорічному конкурсному марафоні школярі Чернігівщини особливо відзначилися – 70 переможців турнірів здобули 74 дипломи найвищого ґатунку на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Голова Чернігівської ОДА відзначив, що серед учасників зустрічі є учні як міських, так і звичайних сільських шкіл. Своїми науковими відкриттями учні Чернігівщини відомі і за межами України. Валерій Куліч висловив слова щирої вдячності педагогам за невтомний творчий пошук, знання, досвід і підтримку, а також їхній внесок у розвиток освіти як на Чернігівщині, так і в Україні загалом

Під час зустрічі учні-переможці конкурсів також отримали подарунки та грошові винагороди. Цього року на згадку про інтелектуальний сезон учнівська молодь отримала із рук голови облдержадміністрації ще й книгу «Чарівні куточки України» про визначні пам’ятки культури і мальовничі куточки природи нашої Батьківщини. За результативну роботу та створення сприятливих умов для самореалізації обдарованих дітей відзначили і наставників талановитої молоді.

За інформацією прес-служби управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *